sortiment

Koupelny

Koupelny

Jsme partnerem společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ. Pro mnoho nejvýznamnějších výrobců koupelnového vybavení jsou SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ v Česku největším odběratelem. Mezi tyto výrobce patří mj. firmy RAKO – obklady a dlažba, KERAMIA – koupelnový nábytek, RAVAK – sprchové kouty a vany, JIKA, LAUFEN a ROCA – sanitární keramika. V případě mnohých zahraničních výrobců jsou SIKO KOUPELNY jejich největším či výhradním dovozcem do ČR. Jedná se zejména o firmy SINTESI, DEL CONCA, EMIL, RAGNO – italské obklady a dlažby, PERONDA – španělské obklady a dlažba, KALE – turecké celosvětově uznávané obklady a dlažba, CERAMICA COLOR – polské obklady a dlažba, Vitra – sanitární keramika, vodovodní baterie PAFFONI (Itálie) a GROHE (Německo). U některých zahraničních firem mají SIKO KOUPELNY výhradní zastoupení pro Českou republiku. Oficiálně tímto způsobem na českém trhu reprezentují např. firmy Venus, Kale a Azulejo, vyrábějící prestižní obklady a dlažba či výrobce ROCA a jeho populární baterie ESMAI.

SIKO KOUPELNY se rovněž zabývají vývojem, výrobou a následným prodejem výrobků vlastních značek. Spolupracují přitom s renomovanými českými i zahraničními výrobci, které si pečlivě vybírají. Do kategorie vlastních značek patří LAGUNA – akrylátové vany, OPTIMA – vodovodní baterie a koupelnové doplňky, GLACERA – sanitární keramika, ANIMA – sprchové kouty a zástěny, NATUREL –koupelnový nábytek, FINEZA – obklady a dlažba. V ekonomické cenové úrovni nabízejí SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ široké spektrum výrobků pod značkami Multi a S-line.

Kompletní seznam značek zastoupených v SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ
Více o koupelnách na www.siko.cz


Kuchyně

Kuchyně

Od roku 2013 najdete v naší nabídce také vysoce kvalitní kuchyně a kuchyňské linky. Moderní kvalitní kuchyň si vyberete z naší nabídky, ať se již jedná o plánované kuchyně nebo o sektorové kuchyně. V naší nabídce naleznete také dřezové baterie, kuchyňské obklady a kuchyňské doplňky, stejně jako kuchyňské dřezy nebo drtiče odpadu.
Naše kuchyně mají svůj vlastní osobitý charakter. Najdete mezi nimi klasické sestavy, nadčasové kusy i kuchyně vyloženě moderního ražení. Jedno však naše kuchyně spojuje – vysoká estetická hodnota, kvalita použitých materiálů a důraz na důmyslné řešení a praktičnost jejich dispozic.

Více o kuchyních na www.siko.cz


Voda, topení, plyn

Voda, topení, plyn

Náš sortiment je rozšířen i o produkty a služby spojené s vodou, topením či plynem.

Jak vám můžeme pomoci?

Rádi vám pomůžeme s výběrem vaší nové koupelny, nebo kuchyně…

Rebel – to jsou nejen koupelny ad A až do Z.           Jsme partner  logo-siko-35px